Ota yhteyttä
tai tule käymään!

Proakatemia
Finlaysoninkuja 21 A, 5. krs
33210 Tampere

YHTEYSTIEDOT

Vastuuhenkilöt

Pete-2-e1563444569193-150x150

Petteri Kiuru

Apuvalmentaja

+358 40 725 4046
petteri.kiuru@tuni.fi
Alina-e1565851675376-150x150

Alina Suni

Kansainvälisten asioiden vastaava

+358 45 181 0017
alina.suni@tuni.fi

Lotta Lehtikevari

Markkinointi- ja viestintävastaava

+358 40 4149 271
lotta.lehtikevari@tuni.fi
Esa-e1575979756164-150x150

Esa Lappalainen

Data- ja informaatiovastaava

+358 40 749 5118
esa.lappalainen@tuni.fi

Valmentajat

Tanja Verho

Tanja "Tirri" Verho

Päävalmentaja

+358 040 652 9114
tanja.verho@tuni.fi
veijo_hamalainen-150x150

Veijo Hämäläinen

Valmentaja

+358 40 716 9059
veijo.hamalainen@tuni.fi
elina_mervio-150x150

Elina Merviö

Valmentaja

+358 40 741 9339
elina.mervio@tuni.fi
heilii

Liisa Heinonen

Valmentaja

+358 40 801 6386
liisa.heinonen@tuni.fi
sarakha

Hanna Saraketo

Valmentaja

+358 50 0513 635
hanna.saraketo@tuni.fi
Mikael_Lindell-1-e1565886713277-150x150

Mikael Lindell

Valmentaja

+358 50 311 9661
mikael.lindell@tuni.fi
tarja_tittonen-150x150

Tarja Tittonen

Valmentaja

+358 50 500 4545
tarja.tittonen@tuni.fi
nurtar

Taru Nurmala

Valmentaja

+358 50 4783 720
taru.nurmala@tuni.fi
lehton

Toni Lehtimäki

Valmentaja

+358 50 4783 519
toni.k.lehtimaki@tuni.fi
Ilkka Piiroinen (lähi)

Ilkka Piiroinen

Valmentaja

+358 40 6617 238
ilkka.piiroinen@tuni.fi

Timo Nevalainen

Valmentaja

+358 40 8016 404
timo.nevalainen@tuni.fi
Sotku-neliö

Antti Vuento

Valmentaja


antti.vuento@tuni.fi

Yhteydenottolomake