Ota yhteyttä
tai tule käymään!

Proakatemia
Finlaysoninkuja 21 A, 5. krs
33210 Tampere

YHTEYSTIEDOT

Tiimiyritykset

Revena (musta)-neliö

Revena

revena.fi
Waure

Waure

Kipinä (black)

Kipinä

MicrosoftTeams-image (4)

Saawa

Empiria

Empiria

MicrosoftTeams-image (2)

Samoa

ROIMA

Roima

MicrosoftTeams-image (13)

Flip Solutions

Syntre

SYNTRE

Vastuuhenkilöt

Noora Hyttinen

Apuvalmentaja

+358 50 3713900
noora.hyttinen@tuni.fi

Anni Tapio

Markkinointi- ja viestintävastaava

+358 40 0573208
anni.k.tapio@tuni.fi

Katrina Cirule

Apuvalmentaja (ENG)

+371 27184354
Katrina.cirule@tuni.fi

Flóra Lang

Kansainvälisten asioiden vastaava


flora.lang@tuni.fi@tuni.fi

Anni Pylkkänen

Data- ja informaatiovastaava


anni.pylkkanen@tuni.fi

Susanna Mäkelä

Vastuullisuusvastaava


susanna.makela@tuni.fi

Kari-Mikko Karjalainen & Annaliina Jokinen

Tutorvastaavat

+358 400 229279
annaliina.jokinen@tuni.fi

Valmentajat

Tanja Verho

Tanja "Tirri" Verho

Päävalmentaja

+358 040 652 9114
tanja.verho@tuni.fi
veijo_hamalainen-150x150

Veijo Hämäläinen

Valmentaja

+358 40 716 9059
veijo.hamalainen@tuni.fi
elina_mervio-150x150

Elina Merviö

Valmentaja

+358 40 741 9339
elina.mervio@tuni.fi
sarakha

Hanna Saraketo

Valmentaja

+358 50 0513 635
hanna.saraketo@tuni.fi
Mikael_Lindell-1-e1565886713277-150x150

Mikael Lindell

Valmentaja

+358 50 311 9661
mikael.lindell@tuni.fi
tarja_tittonen-150x150

Tarja Tittonen

Valmentaja

+358 50 500 4545
tarja.tittonen@tuni.fi
nurtar

Taru Nurmala

Valmentaja

+358 50 4783 720
taru.nurmala@tuni.fi
Tutta

Tutta Tanttari

Valmentaja

+358 50 5634 942
tutta.tanttari@tuni.fi
lehton

Toni Lehtimäki

Valmentaja

+358 50 4783 519
toni.k.lehtimaki@tuni.fi
Ilkka Piiroinen (lähi)

Ilkka Piiroinen

Valmentaja

+358 40 6617 238
ilkka.piiroinen@tuni.fi
Sotku-neliö

Antti Vuento

Valmentaja


antti.vuento@tuni.fi
annikka.lepola

Annikka Lepola

Valmentaja
+358 50 4778 327

annikka.lepola@tuni.fi
SallaNieminen

Salla Nieminen

Valmentaja
+358 50 4673 617

salla.m.nieminen@tuni.fi

Timo Nevalainen

Valmentaja

+358 40 8016 404
timo.nevalainen@tuni.fi

Yhteydenottolomake

Yhteydenottoihin palataan keskimäärin kahdessa arkipäivässä!