Menu
Tervetuloa Proakatemialle

Vieraile Proakatemialla

TAMK Proakatemia
Finlaysoninkuja 21 A, 5. krs
33210 Tampere

Valmentajat         Vierailuajat

Kiivisio

Kiivisio on matka kohti huippuosaamista.
www.kiivisio.fi

Noste 360

Vain kokonaisia ratkaisuja.
www.noste360.com

Eventa Creative

Tartu kiinni tilaisuuteen ja lähde kanssamme seikkailuun!
www.eventa.fi

Ote

Polte. Seikkailu. Kippis.
www.otteella.fi

Efekti

Yrityksesi erikoistehoste
www.projektitoimistoefekti.fi

Valmentajat

Veijo Hämäläinen

Veijo Hämäläinen

Päävalmentaja
040 716 9059
veijo.hamalainen@tamk.fi

Elina Merviö

Elina Merviö

Valmentaja
040 741 9339
elina.mervio@tamk.fi

Liisa Heinonen

Liisa Heinonen

Valmentaja
040 801 6386
liisa.heinonen@tamk.fi

Leena Varis

Leena Varis

Valmentaja
050 592 5105
leena.varis@tamk.fi

Hanna Saraketo

Hanna Saraketo

Valmentaja
050 0513 635
hanna.saraketo@tamk.fi

Antti Vuento

Antti Vuento

Valmentaja
050 342 5620
antti.vuento@tamk.fi

Tarja Tittonen

Tarja Tittonen

Valmentaja
tarja.tittonen@tamk.fi

Tiina Lindberg

Tiina Lindberg

Valmentaja
tiina.lindberg@tamk.fi

Tanja Verho

Tanja Verho "Tirri"

Valmentaja
040 652 9114
tanja.verho@tamk.fi

Sami Lehto

Sami Lehto

Valmentaja
sami.lehto@tamk.fi

Vastuulliset

Mikko Kiviranta

Mikko Kiviranta

Apuvalmentaja
044 2744 922
mikko.kiviranta@biz.tamk.fi

Jane Nurmala

Jane Nurmala

Kansainvälisten asioiden vastaava
045 6711 233
jane.nurmala@biz.tamk.fi

Emmi Kurru

Emmi Kurru

Markkinointi- ja viestintävastaava
040 7619 616
emmi-maria.kurru@biz.tamk.fi

Vieraile Proakatemialla

Puolen päivän mittainen esittely

20 min
KAHVIHETKI

Kylkiäisenä pullaa sekä hedelmiä.

90 min
Esittely proakatemiasta

Kattavassa esittelyssämme kerromme Teille Proakatemian perusrakenteesta, historiasta, sekä ideologiasta tiimioppimismallin takana.

30 min
Kierros tiloissa

Kierroksella pääsette näkemään tuoreet tilamme, joissa opiskelijat päästävät innovatiivisuutensa valloilleen.

45 min
Proakatemialaiset tutuksi

Kokeneet valmentajamme kertovat tiimioppimismallista pedagogisesta näkökulmasta. Proakatemialla on mahdollisuus törmätä myös jo valmistuneisiin opiskelijoihin, eli alumneihin.

30 min
Loppumotorola

Päivän yhteenveto tapahtuu loppumotorolan avulla, jossa käydään läpi mitä päivän aikana on jäänyt käteen ja mitä on mahdollista viedä käytäntöön.

Alkaen
179€
+49€/lisählö

Koko päivän mittainen tutustumispaketti

20 min
Kahvihetki
90 min
Esittely Proakatemiasta
30 min
Kierros tiloissa
45 min
Proakatemialaiset tutuksi
60 min
Lounas

Saatamme Teidät lounasravintolaan Proakatemian lähettyvillä.

190 min
Workshop

Lounaan jälkeen osallistutte joko yhden Proakatemian tiimin pajasessioon, tai vaihtoehtoisesti toteutamme Teille yksityisen workshopin.

30 min
Loppumotorola

Päivän yhteenveto tapahtuu loppumotorolan avulla, jossa käydään läpi mitä päivän aikana on jäänyt käteen ja mitä on mahdollista viedä käytäntöön.

~150 min
Iltaohjelma

Järjestämme Teille iltaohjelmaa toiveidenne mukaisesti ruokailun sekä nähtävyyksien merkeissä.

Alkaen
279€
+79€/lisählö

 

 


Kahden päivän mittainen esittely- sekä tutustumispaketti

20 min
Kahvihetki
20 min
Kahvihetki
90 min
Esittely proakatemiasta
190 min
Workshop

Osallistuminen pajasessioon tai workshopiin.

30 min
Kierros tiloissa
60 min
Vierailu alumniyrityksessä

Järjestämme Teille vierailun alumniyritykseen heidän tiloissaan.

45 min
Proakatemialaiset tutuksi
60 min
Lounas

Saatamme Teidät lounasravintolaan Proakatemian lähettyvillä.

60 min
Lounas

Saatamme Teidät lounasravintolaan Proakatemian lähettyvillä.

190 min
Workshop

Lounaan jälkeen osallistutte joko yhden Proakatemian tiimin pajasessioon, tai vaihtoehtoisesti toteutamme Teille yksityisen workshopin.

190 min
Kierros Tampereen Ammattikorkeakoululla sekä Y-kampuksella

Pääkampusta Teille esittelee TAMKin kansainvälisen toiminnan ja koulutusviennin henkilöstö.

30 min
Loppumotorola

Päivän yhteenveto tapahtuu loppumotorolan avulla, jossa käydään läpi mitä päivän aikana on jäänyt käteen ja mitä on mahdollista viedä käytäntöön.

~150 min
Iltaohjelma

Järjestämme Teille iltaohjelmaa toiveidenne mukaisesti ruokailun sekä nähtävyyksien merkeissä.

Alkaen
549€
+179€/lisählö